Reşat Türegün

15 yıllık fotoğraf geçmişi ile Reşat Türegün Photography’yi kuran Reşat Türegün, ilk olarak İzmir’de başladığı fotoğrafcılık hayatında tanık olduğu sade ve asil evlilikleri çiftlerin fotoğraflarına yansıtmak ve benimsediği minimalist yaklaşımla, çiftlerin özel günlerini en ince ayrıntısına kadar fotoğraflayıp onlara unutulmaz anılar bırakmak amacıyla yola çıktı.

Doğal ortamların içinde, soft ve pastel renkler ile doğanın da mutlaka yer aldığı eşsiz karelerle, en saf duygulardan biri olan aşkı en iyi şekliyle yansıtmaya özen gösteriyor. Yaptığı işi bir sanat dalı olarak gördüğü için tüm fotoğraflarına da bir sanat eseri yaklaşımıyla bakıyor ve her bir karenin bir tabloyu andırması için özen gösteriyor. Sizlere de bir ömür boyu saklayacağınız, yıllar sonra bile bakıp gülümseyeceğiniz anılarla dolu albümler bırakıyor.

Yüksek enerjisi, güler yüzü ve düğün günlerine verdiği önem ile şehir içi, şehir dışı, yurt içi, yurt dışı her lokasyonda sizlere hizmet verebilmekte.

Her çekim için özel olarak çiftleriyle görüşmeyi, onlarla çekim gününü en ince ayrıntısına kadar planlamayı, mekan seçimi, aksesuar kullanımı, en iyi çekim saati gibi kareleri güzelleştirecek detaylarda geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak fikirler sunmayı ve çekim günü çektiği yüzlerce kare ile eşsiz belgeseller yaratmayı seven bir fotoğrafçı.